Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Działanie to Wasza pasja? Rekrutacja do Młodego Obywatela trwa do 5 marca!

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Młodzi Obywatele doskonale łączą zabawę z nauką i zdobywaniem cennego doświadczenia. W tym roku szkolnym na chętnych czekają kolejne wyzwania – rozmowy z sąsiadami i sąsiadkami, planowanie przyszłości i poznawanie urzędów od podszewki. W tym roku tematyka programu dotyczy szeroko pojętej aktywności obywatelskiej. 

Rekrutacja trwa do 5 marca br. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program jest kierowany do szkół (wszystkie poziomy edukacyjne), bibliotek, instytucji kultury, organizacji pozarządowych, lokalnych grup działania oraz innych nieformalnych grup, które chcą działań na rzecz swojego otoczenia.

Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny na stronie https://mlodyobywatel.ceo.org.pl/rekrutacja