Daily Archives: 19/04/2017

Rozwiń się… sytuacje intymne w pracy wychowawczej

Sytuacje intymne w pracy wychowawczej.

Podczas warsztatów porozmawiamy o rozwoju psychoseksualnym człowieka. Poznamy normy w obszarze intymności. Nauczymy się wyznaczać bezpieczne granice oraz odpowiadać na trudne pytania. Dowiemy się jak reagować w sytuacjach kryzysowych, i jak radzić sobie z prowokacyjnymi zachowaniami.

Prowadzący: hm Marcin Kręgiel, psycholog, pedagog, instruktor harcerski. Na co dzień pracujący z młodzieżą i dorosłymi w gabinecie,  przy projektach oraz szkoleniach. Specjalista z obszaru profilaktyki i bezpieczeństwa.

Termin: 27 kwietnia 2017

Godzina: 17:30 – 19:30

Miejsce: Hufiec ZHP Katowice ul. Barbary 25a

Dla: uczestników kursu drużynowych Mistrz Gry, instrukturów i wędrowników powyżej 16 roku życia,

Liczba miejsc: 24
– pierwszeństwo przysługuje uczestnikom kursu drużynowych harcerskich „Mistrz Gry”

Zgłoszenia przyjmujemy za prośrednictwem formularza: https://rozwin_sie_sytuacje_intymne.zgloszenia24.pl
do 24.04.2017

Koszt: bezpłatnie – uczestnicy KDH „Mistrz Gry”
5zł – członkowie Hufca ZHP Katowice
7zł – członkowie innych hufców
Płatne w dniu warsztatów.

Kontakt ws. warsztatów:
Marta Kuter: tel. 602 459 498 mail. marta.kuter@zhp.net.pl

——
Warsztaty realizowane w ramach projektu „Rozwiń się i działaj” współfinansowanego z budżetu Miasta Katowice

phm. Marta Kuter