Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Deweloperzy historii – prośba o współpracę

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Z prośbą o wspólpracę przy projekcie „Warszawa pamięta o swoich bohaterach” zwróciła się do harecrzy firma JUVENES – PROJEKT Sp. z o.o. To projekt działań na rzecz rewitalizacji tablic pamięci rozsianych po całej Warszawie tzw. Tablic Tchorka. Przygotowuje petycję do Władz Miasta w sprawie podjęcia działań, by w ciągu roku odnowić wszystkie 160 tablic.

Firma działania prowadzi we współpracy ze Związkiem Powstańców Warszawskich. Chce złożyć petycję popartą podpisami mieszkańców Warszawy. Dlatego, m.inn., zwraca się do harcerzy z prośbą o udział w tej akcji. Poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą w zbiórce podpisów. W poniedziałek 3 lipca o godzinie 12.00  pod pomnikiem Powstania Warszawskiego, wspólnie z Powstańcami rozpoczynie zbiórkę podpisów i zaprezentuje założenia petycji mediom. W linku poniżej skan tekstu z Gazety Wyborczej na ten temat .

Kontakt w tej sprawie:

Monika Sarnecka 607 242 252

 

Więcej w artykule TUTAJ