Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Sylwestrowe Feuerwerki na Głodówce – zarezerwuj sobie czas

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Jesteś instruktorem/instruktorką w drużynie lub szczepie? Chcesz poznać bliżej niemieckich skautów? Sylwestrowe Feuerwerki na Głodówce są właśnie dla ciebie!

Zespół polsko-niemiecki organizuje imprezę dla pełnoletnich przybocznych, drużynowych, szczepowych, członków komend szczepów odpowiedzialnych za program z Polski i Niemiec.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie spotkania ze skautami z kraju sąsiada. Będzie to okazja, by poznać organizacje, zwroty grzecznościowe i skautowe po niemiecku, nauczyć się piosenek, przygotować się pod względem kulturowym i organizacyjnym do współpracy międzynarodowej.

Nawiązane kontakty będzie można pogłębić w trakcie warsztatów i projektu realizowanego w mieszanych grupach. Nie zabraknie zajęć na świeżym powietrzu, wykorzystujących lokalizację schroniska Głodówka. A na koniec oczywiście zabawa sylwestrowa!

Od uczestników będziemy wymagać ukończonych 18 lat, pełnienia funkcji instruktorskiej w ZHP, posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim. Zajęcia prowadzone przez organizatora będą tłumaczone na polski, natomiast praca w mieszanych grupach będzie wymagała od uczestników umiejętności porozumienia się w języku obcym.

Możecie już rezerwować termin 27.12.2017-01.01.2018.

Wyczekujcie po wakacjach kolejnych informacji!