Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Ruszyły zgłoszenia na europejski zlot wędrowników Roverway 2018!

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Zapraszamy do udziału w największym europejskim spotkaniu wędrowników – Roverway, który skierowany jest do w wieku wędrowniczym (między 16 a 22 rokiem życia). Przyszłoroczny Roverway odbędzie się w terminie od 23 lipca do 2 sierpnia 2018 w Holandii. Hasłem przewodnim zlotu jest „Opposites Attract”.

W wydarzeniu mogą wziąć udział 6-8-osobowe patrole z pełnoletnim instruktorem jako opiekunem, jednakże w tym roku przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne uczestników. Koszt udziału wynosi 399 euro i 260 zł. Jeśli masz powyżej 22 lat, możesz wziąć udział w imprezie jako członek IST, wówczas koszt udziału wynosi 305 euro i 170 zł.

Polska reprezentacja na Roverway może liczyć 110 osób (100 uczestników oraz 10 IST) – liczy się kolejność zgłoszeń.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową na oraz na fanpage na facebooku.