Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Zgłoś się na zlot jednostek im. gen. Mariusza Zaruskiego

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W tym roku obchodzimy 150. rocznicę urodzin gen. Mariusza Zaruskiego. Spotkajmy się w Lublinie na zlocie jednostek jego imienia i podążajmy “W górę”.

Tegoroczna rocznica zainspirowała radę 4 Szczepu Harcerskiego im. gen Mariusza Zaruskiego z Hufca ZHP Lublin do zorganizowania spotkania przedstawicieli jednostek harcerskich wszystkich pionów metodycznych, które łączy wspólny bohater.

Jeśli jesteś przedstawicielem środowiska im. gen Mariusza Zaruskiego to nie zwlekaj! Już dziś zbierz swój patrol i zgłoś go na tę niepowtarzalną imprezę.  Zlot jest świetną okazją do poznania środowisk z całej Polski, wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy w 700-letnim mieście, jakim jest Lublin. Poza odkryciem na nowo postaci gen. Mariusza Zaruskiego  gwarantujemy, że każdy z Was zachwyci się stolicą Lubelszczyzny. Serdecznie zapraszamy na zlot – bawmy się, zwiedzajmy i świętujmy razem urodziny naszego patrona.

Termin: 6-8 października 2017
Miejsce zlotu: Lublin

Ankieta zgłoszeniowa
Regulamin

Wydarzenie na portalu facebook