Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Sylwestrowe Feuerwerki na Głodówce – czas na zgłoszenia!

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W czerwcu Wydział Zagraniczny informował o zamiarze zorganizowania imprezy dla pełnoletnich przybocznych, drużynowych, szczepowych i członków komend szczepów odpowiedzialnych za program z Polski i Niemiec.

Celem tego przedsięwzięcia jest umożliwienie spotkania ze skautami z kraju sąsiada. Dla członków ZHP będzie to okazja, by poznać organizacje partnera, zwroty grzecznościowe i skautowe po niemiecku, nauczyć się piosenek, przygotować się pod względem kulturowym i organizacyjnym do współpracy międzynarodowej.

Wydarzenie odbędzie się w terminie 27.12.2017-01.01.2018.

Po szczegóły odsyłamy do załączonego anonsu.

Czas na przysyłanie ankiet zgłoszeniowych do 29 października. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Feuerwerki_Anons

Feuerwerki_Ankieta