Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Europejskie Jamboree 2020 rekrutuje

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W 2020 roku w Gdańsku, na Wyspie Sobieszewskiej, którą poznamy bliżej przy okazji Zlotu Gdańsk 2018, odbędzie się Europejskie Jamboree. Po raz pierwszy w Polsce zorganizowana będzie międzynarodowa impreza skautowa na taką skalę. Taką, czyli na ok. 20 000 uczestników i uczestniczek, głównie z Europy, ale również z innych, zainteresowanych udziałem krajów.

To Jamboree przygotowywane jest w partnerstwie przez WOSM i WAGGGS, ZHP jest organizatorem całości. Czasu na przygotowania jest sporo, ale i pracy dużo. Powołana została 5-osobowa komenda EJ2020 oraz zespół wspierający jej działania składający się z członków Komitetu Europejskiego WOSM i delegatkę WAGGGS.

Do Zespołu EJ2020 poszukujemy instruktorów którzy chcą zaangażować się w tworzenie koncepcji programu, komunikacji i promocji czy kontakt ze zgłaszającymi się na EJ2020 skautami.

Jeśli interesują was takie zadania, jeśli waszą pasją jest organizowanie, wymyślanie i koordynowanie imprez harcerskich, będzie to dla was wyzwanie, radość i możliwość rozwoju na instruktorskiej ścieżce – zapraszamy do  Zespołu EJ2020.

Szczegółowe ogłoszenie wraz z opisem funkcji, strukturze Zespołu, ramach współpracy znajduje się na: https://zhp.pl/2018/dolacz-do-zespolu-european-jamboree-2020/.

Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego do godz. 23.59.

Serdecznie polecam i zapraszam do wspólnej, harcerskiej (i skautowej) przygody,

 

Z harcerskim pozdrowieniem,

CZUWAJ!

 

phm. Marta Bańka

członkini komendy European Jamboree 2020 ds. komunikacji