Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

III Zlot Kadry Programowej Chorągwi Śląskiej

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Komenda  Chorągwi Śląskiej ZHP w Katowicach serdecznie zaprasza na  III Zlot Kadry Programowej Chorągwi Śląskiej, który odbędzie się dnia 10 marca 2018 r. (sobota) w Ośrodku Harcerskim „Skaut” w Chorzowie.

Nasze trzecie spotkanie, zwyczajowo kierujemy do członków komend hufców odpowiedzialnych za programem, szefów zespołów programowych, namiestników i innych osób zajmujących się programem na poziomie hufców. Zapraszamy również osoby, które w najbliższej przyszłości obejmą ww. funkcje.

Ponadto serdecznie zapraszamy drużynowych oraz kadrę środowisk Nieprzetartego Szlaku, ponieważ wychodząc naprzeciw kierowanym zapytaniom, chcemy zainicjować na Zlocie powstanie platformy współpracy i wymiany doświadczeń w tym obszarze.

III Zlot Kadry Programowej rozpoczynamy o godzinie 09:00,a zakończenie przewidujemy na godz. 16:00 (orientacyjnie).

Dodatkowa składka członkowska zadaniowa wynosi – 15 złotych, co obejmuje ciepły posiłek, przerwy kawowe oraz materiały programowe.

Powyższą kwotę prosimy wpłacać na konto Chorągwi , tytułem „DSCZ III ZKP Hufiec …..”

Zgłoszenia przesyłamy za pomocą  formularza zgłoszeniowego do dnia 02 marca 2018 r.

W programie między innymi:

– formy warsztatowe i kształceniowe

– blok informacji programowych chorągwianych i ogólnozwiązkowych,- spotkanie przedstawicieli środowisk Nieprzetartego Szlaku

– zajęcia poszerzające warsztat pracy kadry programowej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy – patrycja.makarska.chachaj@slaska.zhp.pl lub pod numer telefonu 509-87-66-12

Do zobaczenia – Czuwaj!