Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Zuchowe konkursy świąteczne

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

„Piękne, tradycyjne, polskie ozdoby świąteczne” to hasło Wielkiego Konkursu Świątecznego, do udziału, w którym zapraszamy wszystkie gromady zuchowe Chorągwi Śląskiej ZHP. Na zuchowych zbiórkach przygotujcie świąteczne majsterki w jednej, dwóch lub trzech z zaproponowanych przez nas kategorii. Do wykonania prac konkursowych użyjcie naturalnych materiałów, ale takich, które będą trwałe i możliwe do transportu. Zaplanujcie wykonanie majsterek, tak by w ich stworzeniu brała udział cała gromada. Życzymy wielu wspaniałych pomysłów, radości z wykonywanej wspólnie pracy i udanych zuchowych zbiórek.

„Jakiś we Wilijo takiś cołki rok”- MEGA KARTKA ŚWIĄTECZNA

Kolejny rok zachęcamy Wasze Namiestnictwo do udziału w Wielkim Konkursie Świątecznym. Tym razem zadanie konkursowe, zainspirowane przysłowiem „Jakiś we Wilijo takiś cołki rok”, polega na przygotowaniu, wspólnie z kadrą gromad zuchowych Waszego Hufca, MEGA KARTKI ŚWIĄTECZNEJ z oryginalnymi życzeniami na cały nadchodzący rok

 

REGULAMIN KONKURSÓW W FORMACIE DOCX

REGULAMIN W FORMACIE PDF