Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Spotkanie warsztatowe – specjalność: KWATERMISTRZ z prawdziwego zdarzenia

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Druhny i Druhowie! Serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe dotyczące „kwatermistrzowskiej papierologi” z ZHP.

Spotkanie odbędzie się 8.02.2019 r. o godzinie 17:00 w siedzibie Hufca Beskidzkiego (ul. Chopina 3, Bielsko-Biała).

Do obowiązków kwatermistrza należy nie tylko dbanie o powierzony protokołem zdawczo-odbiorczym majątek trwały i nietrwały hufca czy przygotowywanie bazy na wyjazd letni, ale i fachowe wypełnianie wielu dokumentów bieżącej dokumentacji kwatermistrzowskej. Jeśli nie wiesz z czym to się je, albo jak to ugryźć, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się m.in. jak zrobić inwentaryzację w hufcu, jak przyjąć sprzęt do książki inwentarzowej i wiele innych.

Zakładamy ok. 3 h, ale oczywiście zależy to od tego jak bardzo będą chłonne nasze umysły 😉

Z harcerskim pozdrowieniem – Czuwaj! phm. Dagmara Kowaliczek-Barabasz

Formularz zgłoszeniowy