Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Dyskusja instruktorska pt. „Mowa nienawiści. Wolność słowa. Prawo Harcerskie

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W ten weekend, tj. 1-3.03.2019 w Katowicach odbędzie się „Szczyt PRO”. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich instruktorów oraz wędrowników Chorągwi Śląskiej ZHP na dyskusję instruktorską pt. „Mowa nienawiści. Wolność słowa. Prawo Harcerskie”, która rozpocznie się o godzinie 21:00 w piątek w SP nr 11 przy ul. Nasypowej 16 w Katowicach.

W rolach panelistów będą obecni: Naczelniczka ZHP hm. Anna Nowosad, dr hab. Marcin Czerwiński (Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego), reprezentujący Stowarzyszenie „Nigdy więcej” oraz prokurator zajmujący się ściganiem przestępstw z nienawiści. Dyskusję poprowadzi Mateusz Stachewicz, Wiceprzewodniczący #ruchPRO.

Wstęp od godziny 20:40.

Więcej informacji na Facebooku Śląskiego Referatu Wędrowniczego: >klik<.