Bazy Harcerskie Zlot Kalendarium 100-lecia zjazd eBiuro

Komenda Chorągwi Śląskiej ZHP zaprasza do współpracy w chorągwianym Zespole Zagranicznym

Rozpowszechnianie wiedzy o WOSM i WAGGGS; promocja wydarzeń związanych ze współpracą z środowiskami skautowymi; pomoc przy organizacji wyjazdów zagranicznych; organizacja szkoleń / warsztatów, które pozwolą poszerzać wiedzę o współpracy zagranicznej – to zadania, którymi będzie się zajmował tworzony Zespół.

Jeżeli masz doświadczenie we współpracy zagranicznej, jeżeli uważasz, że możesz pomóc w realizacji w/w zadań Zespołu, zgłoś swój akces do jego składu, korzystając z poniższego formularza. Spotkanie organizacyjne Zespołu odbędzie się 28 maja br. o godz. 17:00 w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie. Szczegóły przekażemy chętnym w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia.

Link do formularza: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzUvPVpEFXsJMsYcWt0jCTYlUMEJPU0g2U1BPSFpZMzNRUlpHTkUxSzg1Ry4u