Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Nagrody dla Namiestnictw Zuchowych

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Całoroczna praca Namiestnictw Zuchowych Chorągwi Śląskiej ZHP została podsumowana. Miniony rok harcerski 2018/2019 obfitował w wydarzenia organizowane zarówno dla zuchów, jak i dla zuchmistrzów. Zuchowe środowiska przygotowywały i prowadziły wydarzenia, które na stałe wpisały się w ich kalendarze oraz  podejmowały wyzwania na nowych polach pracy i zabawy z najmłodszymi członkami naszej Organizacji. Uczestniczyły w przedsięwzięciach programowych i kształceniowych na szczeblu macierzystego hufca, Chorągwi Śląskiej ZHP, innych chorągwi oraz tych na szczeblu centralnym. Referat Zuchowy na bieżąco śledził działalność poszczególnych środowisk, wielokrotnie służąc pomocą i wsparciem merytorycznym. Aktywne namiestnictwa biorące udział we współzawodnictwie nadesłały meldunki opisujące działalność, osiągnięcia i sukcesy. Na tej podstawie wyróżnione zostały następujące środowiska, które otrzymały pamiątkowy dyplom i nagrodę dla całego namiestnictwa.
Wyniki współzawodnictwa Namiestnictw Zuchowych Chorągwi Śląskiej ZHP w roku harcerskim 2018/2019:

I miejsce            

Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej i otrzymuje tytuł Super Namiestnictwo 2019-2022

II miejsce                            

Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Węgierska Górka 

Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Dąbrowa Górnicza 

III miejsce                 

Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Ziemi Tyskiej

Namiestnictwo Zuchowe Hufca ZHP Częstochowa         

Gratulujemy Namiestnikom i członkom wszystkich wyróżnionych Namiestnictw. Życzymy by rok 2019/2020 stawiał przed Wami twórcze wyzwania motywujące do podejmowania kolejnych działań programowo-metodycznych. Zachęcamy do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Referat Zuchowy Chorągwi Śląskiej ZHP oraz przesyłania meldunków Aktywnego Namiestnictwa.
Czuj! Czuwaj!
hm. Ewa Miękina
Kierowniczka Referatu Zuchowego Chorągwi Śląskiej ZHP