Daily Archives: 04/12/2019

53. Zlot Intercamp 2020

Czuwaj!

Z przyjemnością informujemy, że trwają zgłoszenia na 53. Zlot Intercamp 2020, który odbędzie się w dniach 29.05-01.06 w Wielkiej Brytanii. Zlot ten skierowany jest do harcerzy w wieku 11-17 lat, a także do skautów powyżej 18 roku życia chcących pełnić służbę w ramach IST.

„Wesołek” 2020 pod hasłem „Imieniny Zucha – Paleta kolorów wyobraźni”

„Raz na cztery lata zuch jest pępkiem świata …” – 29 lutego obchodzi swoje imieniny. Referat Zuchowy Chorągwi Śląskiej ZHP zaprasza gromady do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia i występów na scenie Festiwalu Kultury Zuchowej „Wesołek” pod hasłem „Imieniny Zucha – Paleta kolorów wyobraźni”. Na zgłoszenia występów gromad w dwóch kategoriach: Kolorowe nutki – piosenka zuchowa lub dziecięca, Paleta roztańczonych barw – pląs zuchowy lub taniec, czekamy do 14 lutego 2020 roku. Szczegóły dotyczące wydarzenia i karta zgłoszenia znajdują się w załączonym regulaminie.