Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

„Wesołek” 2020 pod hasłem „Imieniny Zucha – Paleta kolorów wyobraźni”

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

„Raz na cztery lata zuch jest pępkiem świata …” – 29 lutego obchodzi swoje imieniny. Referat Zuchowy Chorągwi Śląskiej ZHP zaprasza gromady do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia i występów na scenie Festiwalu Kultury Zuchowej „Wesołek” pod hasłem „Imieniny Zucha – Paleta kolorów wyobraźni”. Na zgłoszenia występów gromad w dwóch kategoriach: Kolorowe nutki – piosenka zuchowa lub dziecięca, Paleta roztańczonych barw – pląs zuchowy lub taniec, czekamy do 14 lutego 2020 roku. Szczegóły dotyczące wydarzenia i karta zgłoszenia znajdują się w załączonym regulaminie.

Z okazji Imienin Zucha mamy dla gromad specjalne zadanie: przygotowanie i przywiezienie na festiwal drobnego upominku dla innej gromady. Upominek (np.: mini album, kolorowy obrazek, bajka, plakietka, itp.), wykonany przez zuchy na zbiórkach, powinien opisywać lub ilustrować gromadę.
Już nie możemy się doczekać Waszych kolorowych prezentacji. Do zobaczenia na wesołkowych Imieninach Zucha!
Czuj! Czuwaj!
Komenda Festiwalu Kultury Zuchowej „Wesołek” – „Imieniny Zucha – Paleta kolorów wyobraźni”