Zlot eBiuro zjazd Kampania Bohater eBiuro

Biuro chorągwi pracuję zdalnie

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Komenda Chorągwi Śląskiej ZHP informuje, że zgodnie z zaleceniem Głównej Kwatery ZHP Biuro Komendy Chorągwi Śląskiej ZHP (łącznie z Referatem Ekonomicznym) zostaje zamknięte od dnia 16.03.2020 (poniedziałek) do 31.03.2020. Instruktorzy i pracownicy Komendy Chorągwi będą pracować zdalnie.

Dokumenty księgowe z hufców prosimy wysyłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej, która będzie odbierana w Ośrodku Harcerskim – Hotelu Skaut.
Jednocześnie prosimy Komendantów i Skarbników Hufców o odbieranie poczty elektronicznej w domenie ZHP oraz dostępności pod telefonem.

Prosimy również o bezpośrednie przekazywanie informacji do Komendantki Chorągwi Śląskiej  w takiej sytuacji, gdyby  pojawił się przypadek osoby podejrzanej o zarażenie się wirusem COVID-19 (koronawirusem), osób objętych kwarantanną wśród członków Waszego Hufca -zuchów, harcerzy, instruktorów.

Jesteśmy do waszej dyspozycji!

©ZHP / fot. Karolina Piotrowska