Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Koncert “Harcerska Dola” na Facebooku

Zapraszamy na muzyczną podróż przez 100-lecie harcerstwa i Polski niepodległej!

Już w najbliższą sobotę (28.03.2020) o 20:00 pojawi się zapis “Harcerskiej doli” z pierwszej części koncertu, którego premiera miała miejsce w Pałacu Młodzieży w Katowicach 22 marca 2019 roku pod Patronatem Honorowym Naczelniczki ZHP hm. Anny Nowosad oraz Chorągwi Śląskiej ZHP.

Koncert „Harcerska dola” to podróż przez dekady z piosenką harcerską, która w każdym czasie i miejscu przypominała druhnom i druhom o Polsce; z piosenką, która wspierała i wychowywała pokolenia młodych Polaków, przekazując im wiedzę o wartościach, zasadach i celach; z piosenką, która była przy nich w czasie radości, smutku i zadumy, która, prawdziwie potrafiła rozpalić ich serca dla Polski!

Nie może Was zabraknąć – zapraszamy na prezentację na fanpage’u Słonecznych >link<.

Obraz może zawierać: 13 osób, ludzie na scenie i ludzie stoją