Bazy Harcerskie Zlot zjazd eBiuro

Świąteczne konkursy od Referatu Zuchowego

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Wspólnie z Referatem Zuchowym zapraszamy wszystkie środowiska zuchowe do udziału w tegorocznych konkursach bożonarodzeniowych. Na wasze prace czekamy do 11 grudnia, a szczegóły znajdziecie w regulaminach poszczególnych konkursów.

Świąteczne dowody pamięci

Wiedzieliście, że pierwsza kartka świąteczna została wysłana w 1843 roku w Londynie? Choć pojawiają się nowe technologie, to w dalszym ciągu tradycja wysyłania kartek trwa. Referat Zuchowy Chorągwi Śląskiej ZHP zaprasza wszystkie gromady zuchowe do udziału w konkursie “Świąteczne dowody pamięci”, który będzie polegał na przygotowaniu właśnie kartki świątecznej.

Nowocześnie o tradycji

Referat Zuchowy ma również konkurs dla namiestnictw zuchowych oraz kadr gromad zuchowych! W formie filmiku lub prezentacji multimedialnej pokażcie nam jak zrobić charakterystyczną dla waszego regionu ozdobę świąteczną.