Zlot zjazd Kampania Bohater eBiuro

Zapraszamy na grę miejską z okazji obchodów 100-lecia III Powstania Śląskiego

Serdecznie zapraszamy na grę miejską z okazji obchodów 100-lecia wybuchu III Powstania Śląskiego „Szlakiem naszych bohaterów”. Uczestnicy gry wcielają się w oddział powstańców, który będzie miał wiele zadań do wykonania podczas swojej wędrówki. Jako specjalna jednostka muszą zebrać informacje wywiadowcze na terenie wroga oraz właściwie wypełnić zadania na obszarze walk zbrojnych.

Gdzie i kiedy?19 czerwca 2021 roku w Rudzie Śląskiej

Gdzie i do kiedy można się zgłosić?Do 1 czerwca 2021 roku za pośrednictwem formularza: www.rudaslaska.zhp.pl/zapisy
Kto może się zgłosić? Członkowie Chorągwi Śląskiej posiadający opłacone składki członkowskie.
Jaki będzie koszt? Za całodzienną zabawę z wyżywieniem i wspaniałymi nagrodami zapłacicie tylko 10 zł za osobę.
Czy warto? Oczywiście! Zapewniamy świetną zabawę, historyczna przygodę i dużą dawkę niezapomnianych wrażeń w bezpiecznej przestrzeni.