Zlot zjazd Kampania Bohater eBiuro

Rozpoczynamy głosowanie na Bohatera Chorągwi Śląskiej ZHP

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Rozpoczynamy głosowanie na Bohatera Chorągwi Śląskiej ZHP, które odbywać się będzie według poniższych zasad:

➡️prawo do głosowania na bohatera Chorągwi Śląskiej mają wszyscy instruktorzy (również osoby pełniące funkcje instruktorskie), będący członkami Chorągwi Śląskiej ZHP, a dysponujący adresem mailowym w domenie ZHP;

➡️głosowanie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego;

➡️każda uprawniona do głosowania osoba ma prawo głosować tylko raz (formularz nie pozwala na ponowne głosowanie z tego samego adresu mailowego), przyznając punkty maksymalnie trzem kandydaturom według zasady: 3 pkt. / 2 pkt. / 1 pkt. za wybraną uważa się kandydaturę, która uzyska największą liczbę głosów;

Formularz jest dostępny TUTAJ i będzie aktywny do 15 czerwca 2021