Daily Archives: 26/08/2021

Zapraszamy kadry gromad zuchowych oraz drużyn harcerskich na spotkanie dotyczące propozycji programowej #dobrzebyćsobą.

Jest to program, który ma na celu wzmacnianie poczucia akceptacji i własnej wartości wśród dzieci i młodzieży. W trakcie warsztatów zostaną informacje na temat samego programu oraz plan cyklu zbiórek, które dadzą Wam możliwość lepszego poznania harcerek i harcerzy z Waszej drużyny i zbudowania wraz z nimi dobrych relacji na starcie nowego roku harcerskiego.

Warsztaty odbędą się 05.09.2021 w godz. 10.00 – 15.00 na terenie Ośrodka Harcerskiego w Chorzowie. Wpisowe wynosi 5 zł (płatne w trakcie spotkania), a zgłoszenia prowadzone są za pośrednictwem formularza, dostępnego TUTAJ.