Zlot eBiuro zjazd Kampania Bohater eBiuro

Zlot Chorągwi Śląskiej

Zapraszamy wszystkie środowiska Chorągwi Śląskiej ZHP na tradycyjny już zlot. W tym roku nasze spotkanie odbywać się będzie pod hasłem “Sól Ziemi Czarnej”, której celem będzie podsumowanie trzeciej części naszej propozycji programowej “Cztery Śląskie Skrzydła”.

Zlot odbędzie się 25 września i rozpocznie się o godzinie 10:30 uroczystym apelem pod pomnikiem Powstańców Śląskich w Katowicach, a później na wszystkie zuchy i harcerzy czekają wyjątkowe zajęcia!

Zgłoszenia na tegoroczną odsłonę Zlotu Chorągwi Śląskiej ZHP potrwają do 17 września pod poniższymi linkami:

Gromady zuchowe można zgłaszać TUTAJ , drużyny harcerskie TUTAJ, drużyny starszoharcerskie TUTAJ, natomiast formularz dla środowisk wędrowniczych dostępny jest TUTAJ.

Jednocześnie informujemy, że wpisowe na tegoroczny Zlot wynosi 20 złoty od osoby. Wpłaty należy dokonać na konto bankowe macierzystego hufca, który to hufiec jest zobowiązany przelać środki za wszystkich swoich zgłoszonych uczestników, na właściwe konto bankowe Chorągwi. W ramach wpisowego organizator zapewnia uczestnikom wyżywienie oraz materiały programowe.