Gala Mistrzów Harcerstwa to:

Coroczna gala przeznaczona dla instruktorów, harcerzy pełniących funkcje instruktorskie, a także dla Przyjaciół Harcerstwa Chorągwi Śląskiej ZHP. Gala, na której najbardziej wyróżniający się instruktorzy zostają docenieni – dostają statuetkę “Mistrz Harcerstwa” w danej kategorii. Są wybierani przez władze chorągwi, a także przez władze hufców. Na gali często goszczą przedstawiciele władz samorządowych, posłowie, senatorowie, eurodeputowani a także przedstawiciele instytucji i organizacji skupionych w Kole Przyjaciół Harcerstwa.

Na gali możemy podziękować naszym instruktorom za ich służbę oraz docenić ich trud i niejednokrotnie żmudną “niewidoczną” czasem pracę. Możemy również zaprezentować ich – nasze “diamenty” – szerszemu gronu. Dziękujemy – Chorągiew Śląska Silna Siłą Swoich Instruktorów.

Aktualna: XI Gala Mistrzów Harcerstwa

Historyczne: