Terminarz posiedzeń Komisji w roku 2017:

10 i 31 styczeń, 28 luty, 28 marzec, 25 kwiecień, 30 maj, 27 czerwiec, 26 wrzesień, 31 październik, 28 listopad.

ksi@slaska.zhp.pl

Skład Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich:

hm. Aleksandra LECHOCKA – Przewodnicząca – Hufiec Chorzów

hm. Ariana BEJMA – WOŹNICZKA – Hufiec Dąbrowa Górnicza

hm. Irena KOWALICZEK – Hufiec Beskidzki

hm. Marzena MALINA – Hufiec Czechowice Dziedzice

hm. Iwona ORMAN – Hufiec Częstochowa

hm. Anna PIEKARZ –  Chorągiew Śląska

hm. Jolanta WYSOCKA – Hufiec Ziemi Tarnogórskiej

hm. Wojciech FRANK – Hufiec Ruda Śląska

hm. Tomasz HUK – Hufiec Katowice

hm. Marcin JURKOWSKI – Chorągiew Śląska

hm. Tomasz RAWSKI – Hufiec Ziemi Gliwickiej

Posiedzenia ChKSI odbywają się w lokalu Komendy Chorągwi ZHP w Katowicach od godziny 16.30, w następujących terminach:

• w styczniu – drugi i ostatni wtorek miesiąca,
  • w lutym – ostatni wtorek miesiąca,
  • w marcu– ostatni wtorek miesiąca,
  • w kwietniu – ostatni wtorek miesiąca,
  • w maju – ostatni wtorek miesiąca,
  • w czerwcu – ostatni wtorek miesiąca,
  • we wrześniu – ostatni wtorek miesiąca,
  • w październiku – ostatni wtorek miesiąca,
  • w listopadzie– ostatni wtorek miesiąca.

Ze względu na rozległy teren działania i właściwe przygotowanie się do pracy, udział w posiedzeniach ChKSI należy zgłaszać mailowo na adres: ksi@slaska.zhp.pl przynajmniej na siedem dni przed planowanym posiedzeniem wraz ze skanem karty próby.

Otwierający próbę: wysyła na 7 dni przed terminem posiedzenia komisji, na adres ksi@slaska.zhp.pl wniosek o otwarcie próby wraz z jej programem. Oryginał wniosku i 3 kopie karty próby należy przedłożyć na posiedzeniu ChKSI. Wniosek wymaga opinii bezpośredniego przełożonego osoby otwierającej próbę i Hufcowej lub Międzyhufcowej KSI. Wniosek o otwarcie próby stanowi załącznik nr 4 do niniejszego Regulaminu. Wzór karty próby stanowi załącznik nr 5 do niniejszego Regulaminu.

Jakiekolwiek zmiany w programie próby, w trakcie jej trwania oraz przedłużenie terminu zamknięcia dopuszczalne są wyłącznie na pisemny wniosek realizującego próbę, zaakceptowany przez opiekuna i za pisemną zgodą ChKSI po dostarczeniu kopii karty z aktualnymi potwierdzeniami zrealizowanych zadań, określającą stopień realizacji próby. Realizacja zmienionego zadania może nastąpić po jego akceptacji po ChKSI.

Potrzebne pliki

STAN UPRAWNIEŃ HUFCOWYCH KOMISJI STOPNI INSTRUKTORSKICH DO PROWADZENIA PRÓB PODHARCMISTRZOWSKICH:

Do 30 grudnia 2019 roku uprawnienia do prowadzenia prób podharcmistrzowskich posiadają komisje z hufców:

• Beskidzkiego
  • Chorzów
  • Częstochowa
  • Dąbrowa Górnicza
  • Jaworzno
  • Ziemi Gliwickiej
  • Ziemi Rybnickiej
  • Czechowice Dziedzice

Do 30 grudnia 2018 roku uprawnienia do prowadzenia prób podharcmistrzowskich posiadają komisje z hufców: